3xR = DESIGN Z ODPADU

Projekt 3xR vznikl z potřeby upozornit na zkracující se cyklus věcí od vyrobení po pohřbení na skládkách, či ve spalovnách.

Designéři a výrobci

Pomáháme designérům a výrobců s jejich skvělými produkty na trh. Podívejte se, co všechno se dá z odpadu vyrábět,

Workshopy

Pořádáme týmové workshopy s našimi designéry. Můžete strávit skvělý den, něco se naučit, něco si vyrobit a ještě u toho spolupracovat s kolegy v úplně nových situacích.

Kolexce 3XR

Vybrané 3XR produkty sami vyrábíme. Můžete si je pořídit jako firmní dárky nebo reklamní předměty.

Burza materiálu

Propojujeme výrobce, kterým vzniká užitečný odpad s lidmi, kteří ho mohou využít. Pro oba je to výhodné a příroda vydělá.


"Chtěli jsme vymyslet projekt, který nebude prudit a moralizovat. Naopak! Zajímavě upozorní na odpad – velké téma dneška.", říká Judita Nechvátalová ze Sdružení TEREZA.
 

Vše, co v projektu 3xR (Redukuj / Renovuj / Recykluj) vzniká, pochází z materiálu nasbíraného v obchodních domech IKEA. To, co by jindy putovalo na recyklaci či energetické zhodnocení, poslouží designérům jako skvělý materiál pro jejich úžasné kousky. 


Nechť je 3xR i Vám inspirací a podmětem k zamyšlení nad otázkami spotřeby, konzumu a odpadů.

Z blogu

Ročník 2015 vyvrcholil 9.11. aukcí v MeetFactory

Aukce vynesla 72 000 korun, které pro TEREZU znamenají nesmírnou pomoc.

Ohlédnutí za workshopem v Meet Factory

Brzy začne hlasování o nejlepší výrobek z letošního workshopu. Je ten pravý čas připomenout si jeho atmosféru.

Kontejner 3xR na Designbloku

Dobrých zpráv není nikdy dost - máme hned jednu skvělou: 3xR bude na letošním Designblok. Expozice bude vskutku originální, prostě tam přivezeme obří kontejner 3xR. Těšte se na podrobnosti...

Nemáte kabelku? Koukněte do odpadků...

Prada nebo Lous Vuitton to je uzývání. Zdroj stylu je jinde. Prokopnutý kopačák, nebo staré časopisy, to jsou ty pravé poklady. Inspirujte se a zazáříte na každé party...

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Co je nového v projektu 3xR? Kde se dají výrobky 3xR koupit? Jak vyhrát vstupenku na Designblok? Přihlašte se k odběru 3xR newsletteru a žádná z těchto zpráv vám neunikne.© 2017 Projekt 3xR & Green Cat
created by webdilna | com